• 0 242 512 10 60
  • tunahan_bayrakci@hotmail.com

HAKKIMIZDA

bayrakcibilisim

Şirketimiz alanya da bayrakcı bilişim adında 2011 yılı nisan ayında kurulmuştur. Kuruluşumuzun ilk gününden beri sizlere güvenlik ve alanında her türlü kurulum ve destek açısından ihtiyaçlarınızı karşılamak adına varlığımızı sürdürmekteyiz.

Bilgisayar satış teknik servis bakım onarım hizmetleri , güvenlik kamera ve alarm sistemleri , yazıcı ve sistemleri , açık alan ve kapalı alan wifi hotspot kablosuz ağ çözümleri alanında sürdürmekte olduğumuz profosyonel faliyetlerimizde önceliğimiz daimi müşteri memnuniyetidir.

Kalite ve güven esası ile hareket eden firmamızda müşteri memnuniyeti,kaliteli hizmet ve güvenilirlik ön planda tutulurken satış sonrası destek, bakım ve aklınızda yer edinen diğer soru işaretlerini çözmek adına haftanın altı günü 8:30 – 19:00 arası hizmetinizdeyiz.

Müşterilerimize hızlı kalıcı ve makul çözümler sunmak, onların yanlızca satış anında değil, hem satış hemde satış sonrası desteğimiz ile güven ve mumnuniyetlerini kazanmak her daim ön planda tuttuğumuz ilkelerimiz  arasındadır.

Başarı emek ister. Bugüne kadar yaptığımız işler yapacağımızın işlerin teminatıdır. Eğer sizde kaliteli, hızlı çözüm sunan, satış sonrasında da sizlerin yanında olan bir hizmet istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

BAYRAKÇI BİLİŞİM.